dalej suma: 0,00 zł

Narzędzia do zaginania papieru, pęsety, dłutka

Opcje przeglądania

Narzędzie do zaginania papieru,pęsety, dłutka, skalpele

Zestaw ostrzy i 3 skalpele precyzyjne 13 PC Hobby Knife Set

Zestaw ostrzy i 3 skalpele precyzyjne 13 PC Hobby Knife Set
Zestaw ostrzy i 3 skalpele precyzyjne 13 PC Hobby Knife Set

Zestaw 13 różnych ostrzy do precyzyjnych skalpeli modelarskich w plastikowym etui z magnetyczną listwą.

Skalpel to mały nóż modelarski używany do robienia zazwyczaj krótkich i precyzyjnych cięć w kartonie, papierze, piance modelarskiej, piance typu foamiran i Eva (moosgummi). Sprawdza się też w docinaniu linoleum do linorytu i wielu innych delikatnych materiałów tj.: cienki plastik, folia, taśma, styropian, sylikon. Idealny do prac hobbystycznych, kraftowych, do wykonywania modeli, wycinania szczegółów, do doprecyzowania rzeźbiarskich form z glinek polimerowych. Dzięki ostremu cienkiemu ostrzu można nim uzyskać "czyste" i perfekcyjne cięcia bez powodowania uszkodzeń i rozerwań materiału. Końcówka skalpela służy też do usuwania nadmiaru materiału, do cyzelowania docięć większym narzędziem, do wycinania drobnych detali, skomplikowanych wzorów i do wszelkich innych pedantycznych wykończeń projektu. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej jest krótkie, cienkie i chirurgicznie dokładne. Zamocowane jest mocno i bezpiecznie w plastikowym trzonku mającym antypoślizgową fakturę. Łatwo trzyma się go w ręku i prosto z niego wymontować ostrze (gdy się stępi), by zamontować nowe. W skład zestawu wchodzą 3 plastikowe rękojeści i 13 różnych ostrzy umożliwiających precyzyjne cięcie w zależności od potrzeb twórcy. Zestaw zawiera plastikowe etui, w którym umocowana jest listwa magnetyczna z miejscem na wszystkie ostrza, dzięki temu są one łatwo dostępne, a jednocześnie bezpiecznie umocowane, co ułatwia i organizuje pracę.

Cechy produktu

 • 13 różnych kształtów i długości ostrzy
 • Ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej
 • Trzy rękojeści do wyboru
 • Rączka wykonana jest z wytrzymałego plastiku
 • Długość trzonka - 10,5cm
 • Praktyczne etui z listwą magnetyczną zamykane na zatrzask - bezpieczne w transporcie
 • Wymiary etui 15,5 x 6,5 x 3 cm
 • Uniwersalne zastosowanie w modelarstwie, hobbystyce i rzemiośle artystycznym

Atutem tych narzędzi jest możliwość wykonywania szybkich chirurgicznie precyzyjnych nacięć, a także docierania do najbardziej niedostępnych miejsc. 13 różnorodnych kształtów ostrzy pozwala na uniwersalne zastosowanie w rzemiośle, rękodziele artystycznym, modelarstwie, w pracach kraftowych i w decoupage. Szeroki wybór spośród 13 profili ułatwia dopasowanie odpowiedniego ostrza do konkretnego zadania. Sklep Tuluz ma w swojej ofercie wiele akcesoriów do prostego cięcia wielu materiałów i do wycinania różnych kształtów. Gama narzędzi tnących obejmuje: nożyczki specjalne i precyzyjne, profesjonalne noże segmentowe i krążkowe, noże do tkanin, skór i twardych tworzyw sztucznych, noże do passe - partout i cyrkle tnące, piły modelarskie, skrobaki i tzw. noże bezpieczne. Posiadamy również zapasowe końcówki do noży i skalpeli, pojemniki na zużyte ostrza, ponadto różnej wielkości maty samogojące - idealne powierzchnie robocze do prac ostrymi przyrządami.

Dostępność: Towar aktualnie niedostępny

Cena:

14,00 zł

Zestaw narzędzi do zaginania i bigowania papieru - kostka i bigówka introligatorska 2szt

Zestaw narzędzi do zaginania i bigowania papieru - kostka i bigówka introligatorska 2szt
Zestaw narzędzi do zaginania i bigowania papieru - kostka i bigówka introligatorska 2szt

Zestaw 2 narzędzi do zaginania papieru Paper Creaser Set dp Craft.

Zestaw składa się z 2 narzędzi introligatorskich do precyzyjnego składania papieru. Bigowanie i uzyskiwanie równych i czystych zagięć dokonywane jest bez uszkodzeń papieru, a zagniecenia wzdłuż linii wgłębienia łatwo można wygładzić i wypolerować bokiem narzędzia. Precyzyjny nożyk bigujący i kostka do zagniatania ułatwia pracę w technikach z papierem i kartonem w scrapbookingu, cardmakingu, i w introligatorstwie.

Cechy produktu

 • Wykonane z tworzywa sztucznego
 • Długość prostej kości introligatorskiej 20,1 cm
 • Długość zakrzywionego narzędzia do bigowania 12,1 cm
 • Nadają się do bigowania, zaginania, wygładzania i wytłaczania
 • Gładka powierzchnia narzędzi minimalizuje uszkodzenia papieru
 • Twarde i wytrzymałe - precyzyjnie kształtują krawędź
 • Duża, płaska powierzchnia kostki nadaje się też równomiernego nakładania kleju i zdejmowania jego nadmiaru z papieru
 • Zestaw przydatny do tworzenia wszelkich papierowych prac plastycznych, kopert, pudełek, zaproszeń, kartek okolicznościowych, ręcznie robionych albumów i książek

Sklep Tuluz ma w swojej ofercie także tablice do bigowania i maty samogojące, na których najlepiej posługiwać się narzędziami do estetycznego składania papieru i robienia w nim wgłębień. Posiadamy także profesjonalne introligatorskie, ręcznie wykonane kostki, wytwarzane z naturalnej kości zwierzęcej.

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 do 4 dni

Cena:

8,50 zł

szt.

Pęseta precyzyjna skośna Tweezer

Pęseta precyzyjna skośna Tweezer
Pęseta precyzyjna skośna Tweezer

Pęseta precyzyjna skośna do Quillingu i innych prac kreatywnych.

Quilling polega na zwijaniu cienkich kolorowych pasków papieru w różne kształty, a następnie łączeniu ich i tworzeniu dekoracyjnych wzorów. Różne kolory i szerokości pasków skręcane są spiralnie wokół narzędzia, potem formowane w serca, liście, kółka lub inne geometryczne figury, następnie klejone i składane razem tworzą skomplikowane motywy i wzory, wspólnie, organizując płaszczyznę projektu. Może to być kartka okolicznościowa, zaproszenie ślubne, pudełko, ozdoba świąteczna (bańka, jajko), biżuteria (kolczyki, wisiorek), może to być też obraz lub forma przestrzenna, a w połączeniu z innymi technikami unikalne dzieło sztuki lub artystycznego rzemiosła. Co jest ważne i potrzebne w Quillingu?     1. Wybór odpowiedniego papieru - łatwego do skręcania, najlepiej gotowego do użycia w postaci pociętych pasków. 2. Zwijanie pasków - służą do tego liczne narzędzia  do formowania odpowiednich kształtów i detali. 3. Łączenie elementów - pomoże w tym odpowiednio lekki i nieprzesiąkający przez papier klej z precyzyjnym aplikatorem. 4. Odpowiednia powierzchnia, podkład, na którym układa się motywy - karton, pudełko, styropianowe kształty, podobrazia, pianka. 5. Utrwalenie kompozycji - potrzebny jest do tego odpowiedni bezbarwny lakier (werniks) najlepiej w sprayu.

                   

Cechy produktu

 • Wykonana ze stali nierdzewnej
 • Długość narzędzia 12cm
 • Płaska końcówka ma długość 17mm
 • Wygodna do trzymania w dłoni
 • Precyzyjna i użyteczna do wszelkich prac plastycznych, modelarskich i Quillingu
 • Idealna do pozycjonowania drobnych elementów w scrapbookingu i decoupage
 • W Quillingu niezwykle przydatna przy składaniu elementów przed i po klejeniu
 • Nadaje się do uchwycenia cienkich papierowych pasków, zanurzania kleju i umieszczania w idealnym miejscu

 

Quilling to nie tylko zakorzenione w historii rzemiosło, ale również dynamiczna forma wyrazu artystycznego, która wciąż ewoluuje i znajduje zastosowanie w nowoczesnym rękodziele i sztuce. Stara technika dekoracyjna powraca do łask i wciąż odnajduje się w tradycyjnym rzemiośle, a sztuka współczesna tchnęła w nią nowe życie, eksperymentując z forma i skalą papierowych artystycznych instalacji. Quilling łączy w sobie precyzję i kreatywność. Jego wszechstronność i proste zasady sprawiają, że ta technika dostępna jest dla wszystkich, od dzieci i początkujących hobbystów po doświadczonych artystów bawiących się bryłą, strukturą i kształtem tworzących abstrakcyjne dzieła sztuki wykraczające poza ramy tradycyjnego Quillingu. Jest on też wykorzystywany w terapii zajęciowej dla osób cierpiących na różne schorzenia psychiczne. Nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę różnokolorowych papierowych pasków i narzędzi pomagających w pracach Quillingowych od podstawowych igieł, nawijaków, podkładek, szablonów, grzebieni przez proste urządzenia tj.: karbownica, frędzlarka do całych zestawów startowych dla początkujących. Tuluz zachęca do zapoznania się z naszym Quillingowym asortymentem.

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 do 4 dni

Cena:

5,40 zł

szt.

Nożyk do pianek - skalpel precyzyjny

Nożyk do pianek - skalpel precyzyjny
Nożyk do pianek - skalpel precyzyjny

Precyzyjny nożyk do pianek precision cutting tool for foam board.

Skalpel to mały nóż modelarski używany do robienia zazwyczaj krótkich i precyzyjnych cięć w kartonie, papierze, piance modelarskiej, piance typu foamiran i Eva (moosgummi). Sprawdza się też w docinaniu wielu innych delikatnych materiałów tj.: cienki plastik, folia, taśma, styropian, sylikon. Idealny do prac hobbystycznych, kraftowych, do wykonywania modeli, wycinania szczegółów, do doprecyzowania rzeźbiarskich form z glinek polimerowych. Dzięki ostremu cienkiemu ostrzu można nim uzyskać "czyste" i perfekcyjne cięcia bez powodowania uszkodzeń i rozerwań materiału. Końcówka skalpela służy też do usuwania nadmiaru materiału, do cyzelowania docięć większym narzędziem, do wycinania drobnych detali, skomplikowanych wzorów i do wszelkich innych pedantycznych wykończeń projektu. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej jest krótkie, cienkie i chirurgicznie dokładne. Zamocowane jest mocno i bezpiecznie w aluminiowym ergonomicznym trzonku mającym antypoślizgową fakturę. Łatwo trzyma się go w ręku i prosto z niego wymontować ostrze (gdy się stępi), by zamontować nowe.

Cechy produktu

 • Antypoślizgowa rączka
 • Ostrze - stalowe, nierdzewne
 • Rękojeść wykonana z aluminium
 • Kolor srebrny
 • Długość narzędzia 14,5 cm
 • Długość ostrza 2,4 cm
 • Średnica rączki 0,8 cm
 • W naszym sklepie dostępne są zamienne ostrza (kpl.5 szt)

Atutem tego narzędzia jest możliwość wykonywania szybkich chirurgicznie precyzyjnych nacięć, a także docierania do najbardziej niedostępnych miejsc. Ergonomiczna budowa trzonka gwarantuje pewny uchwyt w dłoni w trakcie pracy. Sklep Tuluz ma w swojej ofercie wiele akcesoriów do prostego cięcia wielu materiałów i do wycinania różnych kształtów. Gama narzędzi tnących obejmuje: nożyczki specjalne i precyzyjne, profesjonalne noże segmentowe i krążkowe, noże do tkanin, skór i twardych tworzyw sztucznych, noże do passe - partout i cyrkle tnące, piły modelarskie, skrobaki i tzw. noże bezpieczne. Posiadamy również zapasowe końcówki do noży i skalpeli, pojemniki na zużyte ostrza, ponadto różnej wielkości maty samogojące - idealne powierzchnie robocze do prac ostrymi przyrządami.

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 do 4 dni

Cena:

16,00 zł

szt.

Dłutka do wytłaczania, embossingu-zestaw,komplet 4szt

Dłutka do wytłaczania, embossingu-zestaw,komplet 4szt
Dłutka do wytłaczania, embossingu-zestaw,komplet 4szt

Dostępność: Towar aktualnie niedostępny

Cena:

20,00 zł

Dłutko kulkowe drewniane różne rozmiary

Dłutko kulkowe drewniane różne rozmiary
Dłutko kulkowe drewniane różne rozmiary

Dłutko kulkowe drewniane na plastikowej obsadce w trzech rozmiarach:

małe: rozmiar kulek  ok. 0,8cm i ok.1cm

średnie: rozmiar kulek  ok. 1,9cm i ok.3cm

duże: rozmiar kulek  ok. 2,4cm i ok.4cm

Dostępność: Brak towaru

Cena:

7,80 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD kurier) już od 150,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl