dalej suma: 0,00 zł

Noże bezpieczne

Opcje przeglądania
Producent/dystrybutor

Nóż UTC-1 bezpieczny

Nóż UTC-1 bezpieczny
Nóż UTC-1 bezpieczny

UTC-1 nóż z ostrzem trapezowym. Przeznaczony do prac wymagających użycia dużej siły. Rękojeść z elastomeru jest odporna na działanie kwasów i rozpuszczalników...

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 do 4 dni

Cena:

41,00 zł

szt

SK-12 nierdzewny nóż bezpieczny

SK-12 nierdzewny nóż bezpieczny
SK-12 nierdzewny nóż bezpieczny

Nierdzewny nóż bezpieczny z certyfikatem NSF®

Nóż przeznaczony dla osób pracujących w miejscach, gdzie rozcinane są tekturowe opakowania: marketach, magazynach, na liniach technologicznych itp. Ostrze po wysunięciu i wbiciu w karton utrzymuje się w położeniu wysuniętym w wyniku tarcia o przecinany materiał. Ostrze chowa się natychmiast po utracie kontaktu z przecinanym materiałem /lub gdy wypuścimy nóż z ręki/ eliminując niebezpieczeństwo pozostawienia noża z wysuniętym ostrzem.

Na końcu rękojeści wykonano otwór, który można wykorzystywać do powieszenia noża na ścianie, przypięcia linki itp. Na rękojeści jest też miejsce na indywidualne oznaczenie noża /numer, nazwa/ przy pomocy nadruku lub grawerowania. Półkoliste wycięcia w rękojeści zapobiegają wyślizgnięciu się noża z dłoni.

Do wymiany ostrza nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. Przesuwając suwak do przodu ustawiamy w jednej lini strzałki na obudowie z podłużnym wycięciem w ostrzu i podnosimy suwak do góry, uwalniając w ten sposób ostrze.

Nierdzewne ostrze i uchwyt umożliwiają pracę w wilgotnym środowisku a "otwarta" prowadnica ostrza ułatwia mycie i dezynfekcję narzędzia - również przy wykorzystaniu podchlorynu sodu, często wykorzystywanego do mycia i dezynfekcji urządzeń m.in. mających kontakt z żywnością.

Rękojeść oraz ostrze noża SK-12 zostały wykonane w całości z magnetycznej stali nierdzewnej. Stanowi to duże ułatwienie dla przemysłowych systemów detekcji metali przeznaczonych do przetwórstwa spożywczego oraz przemysłu farmaceutycznego. Nóż ten jest  dużo skuteczniej wykrywalny niż narzędzia wykonane z modyfikowanych tworzyw sztucznych.

Nóż przeznaczony głównie do stosowania w zakładach objętych wymogami reżimów ISO i systemu HACCP /Hazard Analysis and Critical Control Points/ stosujących zasady GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) i GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) związanych z przetwórstwem spożywczym, łańcuchami dostaw żywności jak i przemyśle farmaceutycznym.

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 do 4 dni

Cena:

62,60 zł

szt

SK-5 nóż bezpieczny

SK-5 nóż bezpieczny
SK-5 nóż bezpieczny

Nóż przeznaczony dla osób pracujących w miejscach, gdzie często rozcinane są tekturowe opakowania: w marketach, magazynach, na liniach technologicznych itp. Działanie noża polega na tym, żeby po wysunięciu suwakiem ostrza i wbiciu go w karton, w dalszym etapie cięcia zdjąć kciuk z suwaka. Ostrze utrzymuje się wtedy w położeniu wysuniętym w wyniku tarcia o przecinany materiał.  Natychmiast po utracie kontaktu z przecinanym materiałem (lub gdy wypuścimy nóż z ręki) ostrze chowa się automatycznie do rękojeści. Minimalizuje to niebezpieczeństwo skaleczenia jak i możliwość pozostawienia noża z wysuniętym ostrzem w obrębie stanowiska pracy.

Elastomerowa rękojeść typu Comfort Grip podnosi komfort pracy i umożliwia wygodną pracę w rękawiczkach. Odporność elastomeru na działanie kwasów, olejów i rozpuszczalników organicznych nóż pozwala na pracę w środowisku aktywnym chemicznie. 

Do noża można założyć dwa rodzaje ostrzy trapezowych oraz ostrze hakowe. Jego konstrukcja pozwala na bardzo łatwe przystosowanie go do pracy dla osób leworęcznych, wymiana ostrza nie wymaga dodatkowych narzędzi.

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 do 4 dni

Cena:

37,60 zł

szt

SK-9 nóż bezpieczny

SK-9 nóż bezpieczny
SK-9 nóż bezpieczny

Nóż przeznaczony dla osób pracujących w miejscach, gdzie rozcinane są tekturowe opakowania: marketach, magazynach, na liniach technologicznych itp. Działanie noża polega na tym, żeby po wysunięciu suwakiem ostrza i wbiciu go w karton, w dalszym etapie cięcia zdjąć kciuk z suwaka. Ostrze utrzymuje się wtedy w położeniu wysuniętym w wyniku tarcia o przecinany materiał.  Natychmiast po utracie kontaktu z przecinanym materiałem (lub gdy wypuścimy nóż z ręki) ostrze chowa się automatycznie do rękojeści. Minimalizuje to niebezpieczeństwo skaleczenia jak i możliwość pozostawienia noża z wysuniętym ostrzem w obrębie stanowiska pracy.
Wielofunkcyjna stalowa płetwa umożliwia np. rozcinanie taśm pakunkowych bez wysuwania ostrza czy też bigowanie (zaginanie) kartonów. Suwak dopasowany do kształtu kciuka ułatwia posługiwanie się nożem. Konstrukcja noża pozwala na bardzo łatwe przystosowanie go do pracy dla osób leworęcznych.

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 do 4 dni

Cena:

38,60 zł

szt
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD kurier) już od 150,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl